Biuro KPF

zdj

Siedziba
Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce Związek Pracodawców
ul. Długie Pobrzeże 30, 80-888 Gdańsk
tel. 58 302 92 05 / fax. 58 302 92 64

email: info@kpf.pl

 

 

 

 

 

 


 

a.roter_kpf

Andrzej Roter
Prezes Zarządu
e-mail: aroter@kpf.pl

m.czugan_kpf

Marcin Czugan
Wiceprezes Zarządu
Dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego
e-mail: mczugan@kpf.pl

a.legowska_kpf

Agnieszka Łęgowska-Grönke
Asystentka Zarządu
e-mail: alegowska@kpf.pl

s.dejk_kpf

Szymon Dejk
Radca Prawny
Departament Prawno-Legislacyjny
e-mail: sdejk@kpf.pl

r.stawnicka Regina Stawnicka
Manager PR
e-mail: rstawnicka@kpf.pl
j.rybczynska_kpf

Julia Rybczyńska
Radca Prawny
Departament Prawno-Legislacyjny
e-mail: jrybczynska@kpf.pl

i.skajewska_kpf

Izabela Skajewska
Manager Projektów i Analiz
e-mail: iskajewska@kpf.pl

s.smetek_kpf

Sandra Smętek
Manager Projektów
e-mail: ssmetek@kpf.pl

Beata Robaczewska-Ślimko
Manager ds. Rachunkowo-Księgowych
e-mail: bslimko@kpf.pl

Monika Domachowska
Specjalista ds. Obsługi Prawnej
e-mail: mdomachowska@kpf.pl